Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

UFİ İÇ GİYİM

Ufi İç Giyim, bir Betpa Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iştirakıdır. Ufi İç Giyim, bayan iç giyiminde Türkiye’nin en büyük markalarından birisi olma hedefiyle **** yılında yola çıktı. 

Vizyonumuz   

Dünya üzerinde ulaştığımız her yerde, müşterilerimizin tercih ettiği markalar arasında yer almak ve her evde en az bir Ufi İç Giyim ürünü bulunmasını sağlamaktır. Ufi İç Giyim kaliteli ürünleri, makul fiyatlarla sunmayı amaç edinmiştir. Ufi İç Giyim dünyayı ve geleceği takip eden vizyonu ile küresel değişimleri, sosyal ve teknolojik çerçevede her zaman dikkatle takip ederek ürün gamını bu değişimlere uygun olarak geliştirmektir. Müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak ürünleri ortaya çıkarmak ve onları daima mutlu etmenin yollarını keşfetmenin hazzını yaşamak önceliklerimiz arasındadır. Çünkü biz şunu çok iyi biliyoruz. Müşterilerimiz olmasaydı Ufi İç Giyim olmazdı. Sağlam temeller üzerine oturttuğumuz altyapımızla, Türkiye’mizdeki gelişimimizi tamamladıktan sonra uluslararası arenada büyük ve saygı uyandıran bir marka olmaktır.   

Misyonumuz
   

UFİ’yi tercih eden tüm müşterilerimize, bol çeşit, uygun fiyat, yüksek kalite ve en iyi hizmet sağlamak ve daima kaliteyi uygun fiyata giydirmektir. Müşterilerimizin kolay ulaşılabildiği bir marka olmak, hayal dünyalarına katkıda bulunmak ve Ufi İç Giyim ürünlerini kullanmanın ayrıcalığını yaşatmaktır.   

Temel Değerlerimiz   

Müşteri Odaklı Çalışmak
♦ Siz değerli müşterilerimiz için iyi, kaliteli ve doğruyu üretmek ve sunmak. 
♦ Daima samimiyet. 
♦ Daima en iyi hizmet. 
♦ Daima en hızlı hizmet   Yaşadığımız ve Üretim Yaptığımız Topluma Değer Katmak. 
♦ Etkin ve verimli çalışmak. 
♦ Dürüst ve güvenilir olmak. 
♦ İnsanlara ve hizmet ettiğimiz topluma saygılı olmak.   

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu  

Ufi İç Giyim olarak bizim en büyük önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin mutluluğudur. Sizlerin keyifli, mutlu ve güvenli bir alış veriş yaşaması için var gücümüzle çalışıyoruz.